Ministerstvo školství se podílí na restartu

24. 02. 2017 | ČR

Kvalifikovaná pracovní sila, která neodejde z našich krajů, je jedním z cílů restartu. I proto jsme dali hlavy dohromady s ministerstvem školství a projednali jsme ty aspekty, které k tomu mohou pomoci. Jedná se o rozvoj a směřování dětí a žáků od útlého věku, podpora výzkumu a vývoje, inovace v praxi, rozvoj vysokých škol, přilákání vědeckých a odborných kapacit do regionu. V důsledku chceme zlepšit image kraje a vytvořit zde kvalitní místo pro život, studium, práci.

Celý článek

Mohlo by vás zajímat

Všechny aktuality

AKCE v krajích: "SPRAVEDLIVÁ TRANSFORMACE a PROJEKTY"

12. 05. 2023 | ČR

Pozvánka na akce - praktická školení k OPST pořádané v Karlovarském a Ústeckém kraji ve dnech 22.-30. května 2023.

WORKSHOPY "SPRAVEDLIVÁ TRANSFORMACE A PROJEKTY"

06. 04. 2023 | ČR

Ve dnech 24.4.-27.4.2023 pořádáme workshopy v Karlových Varech a Ústí nad Labem.

KONFERENCE BUDOUCNOST ÚSTECKÉHO KRAJE

13. 03. 2023 | ČR

Ve dnech 11.-12. dubna 2023 se bude konat odborná konference "Budoucnost Ústeckého kraje - strategické zdroje a suroviny regionu".

Výzva: Demolice v sociálně vyloučených lokalitách pro rok 2023

15. 02. 2023 | ČR

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR vyhlásilo výzvu na dotace programu Podpora revitalizace území, podprogram Demolice v sociálně vyloučených lokalitách. Výzva č. 1 je přímo určena pro Ústecký, Moravskoslezský a Karlovarský kraj.

Region je jako operační systém. Když se zasekne,
potřebuje Restart.

Jedině tak lze znovu a lépe nastavit všechny důležité funkce a služby.