Ústecký kampus dokončen. I díky strategii RE:START.

25. 03. 2022 | ČR

V ústeckém kampusu otevřeli Centrum materiálu a technologií, nový objekt Fakulty strojního inženýrství. Ústecké univerzitní městečko je tak prakticky kompletní.

Celý článek

V Ústí nad Labem byl ve středu 23. března 2022, pět měsíců před termínem, slavnostně otevřen nový objekt Fakulty strojního inženýrství, a to Centrum materiálů a technologií (CEMMTECH). Stavba byla zahájena v roce 2020 a se zajištěním jejího financování ve výši 300 mil. Kč významně pomohla i realizace strategie RE:START.

Další informace se dočtete i zde:
Kampus ústecké univerzity je po sedmi letech hotový, stál 2,5 miliardy - iDNES.cz

Zdroj: V kampusu stříhali poslední pásku. Otevřeli nové Centrum materiálů a technologií - Ústecký deník (denik.cz)
FOTO: Ilustrační

Mohlo by vás zajímat

Všechny aktuality

SBĚR PODNĚTŮ PRO PŘÍPRAVU 5. AKČNÍHO PLÁNU !!

02. 05. 2022 | ČR

Vítáme zapojení ze strany veřejnosti do přípravy aktualizace 5. akčního plánu a uvádíme jaké jsou možnosti, jak se do přípravy zapojit.

Zástupci Evropské komise navštívili Severozápad

28. 04. 2022 | ČR

Ve dnech 26.-27. dubna 2022 navštívili zástupci Evropské komise Severozápad. Předmětem této návštěvy společně se zástupci MMR, MŽP a představiteli Karlovarského a Ústeckého kraje, bylo seznámení Evropské komise v čele s ředitelkou Generálního ředitelství EK pro regionální politiku (DG REGIO) paní Emmou Toledano Laredo s problémy, se kterými se tyto dva kraje potýkají a získat představu o závažnosti situace a zároveň o cílech a vizích těchto uhelných regionů.

Pozvánka na DISKUSNÍ WORKSHOP

20. 04. 2022 | ČR

Srdečně Vás zveme na DISKUSNÍ WORKSHOP, který se bude konat 12. května 2022 a kde se účastníci seznámí s přípravou 5. aktualizace akčního plánu Strategie RE:START a možnostmi zapojení do sběru podnětů pro ověření absorpční kapacity a tvorbu nových opatření.

Strategie RE:START představí aktuální stav realizace Akčních plánů

01. 04. 2022 | ČR

Strategie hospodářské restrukturalizace Ústeckého, Moravskoslezského a Karlovarského kraje RE:START představí aktuální stav realizace AKČNÍCH PLÁNŮ a informace o možnosti zapojení do sběru podnětů pro přípravu 5. aktualizace AKČNÍHO PLÁNU v rámci programu IROP tour po českých městech.

Region je jako operační systém. Když se zasekne,
potřebuje Restart.

Jedině tak lze znovu a lépe nastavit všechny důležité funkce a služby.