Jste zde: Úvodní strana > Regionální politika a cestovní ruch > Podpora regionů > Informace a aktuality > Pozvánka na konferenci Program rozvoje ...

Pozvánka na konferenci Program rozvoje obce – základní rozvojový dokument obce

12.09.2013: Odbor rozvoje a strategie regionální politiky Ministerstva pro místní rozvoj ČR pořádá dne 17. září 2013 v prostorách Krajského úřadu Libereckého kraje v rámci projektu Elektronická metodická podpora tvorby rozvojových dokumentů obcí konferenci „Program rozvoje obce – základní rozvojový dokument obce“.
Cílem konference je představit postup řešení projektu a zejména metodiku tvorby programu rozvoje obce. Cílem je rovněž seznámit účastníky s dalšími výstupy projektu a diskutovat možnosti zkvalitnění plánování rozvoje obcí.
 
Na konferenci budou prezentovány výsledky dosažené v rámci projetu a zkušenosti pilotních obcí, které se projektu zúčastnily. Během konference vystoupí rovněž zástupci krajů, které se metodicky podílí na projektu. 
 
Konference je pořádána v Multimediálním sále Krajského úřadu Libereckého kraje (Liberec, U Jezu 642/2a) a začátek konference je stanoven na 10:00. Účast je bez poplatku.
         
Cílovou skupinou jsou starostové obcí a odborná veřejnost zabývající se rozvojovými dokumenty obcí.
 
Informace o konferenci poskytne Ing. Josef Vlk, CSc., Ministerstvo pro místní rozvoj, tel.: 234 154 242, e-mail: josef.vlk@mmr.cz.

    Program konference [PDF, 125.23KB]