Územní dimenze > Novinky > Přijďte prodiskutovat vznikající Strategii regionálního rozvoje ČR 2021+

Přijďte prodiskutovat vznikající Strategii regionálního rozvoje ČR 2021+

Přijďte prodiskutovat vznikající Strategii regionálního rozvoje ČR 2021+

29.3.2019

Tvorba Strategie regionálního rozvoje ČR 2021+ se blíží do svého závěru. Na konferenci ISSS v Hradci Králové budete mít možnost diskutovat se zástupci MMR o hlavních východiscích a cílech tohoto dokumentu.

Výhodou je, že účastníci setkání ke Strategii regionálního rozvoje ČR 2021+, pokud se přihlásí přes registraci na ISSS, nemusí platit konferenční poplatek. Setkání se uskuteční v úterý 2. dubna od 9. 30 do 12.00 a je určeno pro všechny, které zajímá, jak lze přispět k rozvoji v různých typech regionů, ať už se jedná o města, venkov, nebo strukturálně postižené regiony.  
 
Strategie regionálního rozvoje ČR 2021+ je základní strategický dokument státu, který stanovuje rámec regionální politiky ČR v období po roce 2020. Jeho zpracování je stanoveno Zákonem o podpoře regionálního rozvoje a jeho stěžejním cílem je podpora dynamického a vyváženého rozvoje území. Strategie reaguje na odlišné výchozí podmínky a rozdílné rozvojové potřeby jednotlivých typů území a vytváří podmínky k tomu, aby každý region dokázal co nejlépe rozvinout svůj potenciál.
 
Přihlášku, program a bližší informace naleznete zde.
 

©2019 Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, všechna práva vyhrazena