Jste zde: Úvodní strana > Územní a bytová politika > Územní plánování a stavební řád > Informace a aktuality > 1. workshop pořizovatelů a projektantů k ...

1. workshop pořizovatelů a projektantů k územní studii krajiny

19.10.2017: Workshop se koná dne 10. listopadu 2017 na Ministerstvu pro místní rozvoj (MMR) v prostorách Akademie veřejného investování (AVI) - vchod z Pařížské ul. č. 4. Program workshopu je uveden v příloze.
Workshop pořádá MMR – Řídící orgán integrovaného regionálního operačního programu (IROP) a MMR – odbor územního plánování ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí (MŽP).

Územní studie krajiny jsou významnou aktivitou podporovanou ze Specifického cíle 3.3 IROP. Cílem workshopu je zprostředkovat zkušenosti mezi pořizovateli a zhotoviteli územní studie krajiny, a to s ohledem na novost, rozsah a náročnost úlohy.

Součástí workshopu budou panelové diskuse ke zkušenostem ze zpracování zadání územní studie krajiny na základě společného metodického pokynu MMR a MŽP a ke zkušenostem z dosavadního pořizování územních studií krajiny.

Pro účast je nezbytné se zaregistrovat prostřednictvím webového formuláře nejpozději do pondělí 6. 11. do 12:00. Registrovat se můžete zde.

Počet míst na konferenci je omezen, registrujte se proto v případě Vašeho zájmu co nejdříve. Vzhledem k omezené kapacitě sálu prosíme zájemce, aby respektovali pravidlo registrace maximálně dvou účastníků za jednu organizaci.

Účast na konferenci je bezplatná.
V případě dotazů nebo problémů s registrací se obracejte na email seminareirop@mmr.cz.  

 

Připojené soubory