Jste zde: Úvodní strana > Územní a bytová politika > Bytová politika > Informace a aktuality > Konzultační den MMR k bytové ...

Konzultační den MMR k bytové problematice dne 13. června 2017

08.06.2017: V jednacím sále Akademie veřejného investování Ministerstva pro místní rozvoj (bývalé Černé divadlo), Pařížská ul. č. 4, Praha 1, se uskuteční v úterý 13. června 2017 od 10.00 hodin pravidelný Konzultační den Ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice. Předpokládaná doba trvání je do 12.00 hod.
Ministerstvo pro místní rozvoj pořádá tyto bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko
- poradenskou činnost zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace a orgány a občany. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek. 
Programx):
  1. Aktuální programy SFRB na podporu bydlení – Mgr. Marie Lukáčová, zástupce Státního fondu rozvoje bydlení.
  2. Informace o připravovaných novelách týkajících se bytového spoluvlastnictví
    – JUDr. Pavla Schödelbauerová, vedoucí právního oddělení odboru politiky bydlení MMR.
  3. Případné odpovědi na právní dotazy – JUDr. Pavla Schödelbauerová, vedoucí právního oddělení odboru politiky bydlení MMR.
 
Dopravní spojení: nejlépe tramvají č. 2, 17 a 18 – zastávka Staroměstská, případně metro trasa A (stanice Staroměstská) nebo trasa B (stanice Můstek). Také je vhodné dopravní spojení autobusem č. 194 – zastávka Staroměstské náměstí.
Pro veřejnost je do Akademie veřejného investování (AVI) zřízen také bezbariérový přístup Pařížskou ulicí č. 6. Pro případ takového přístupu je nutné předem upozornit kontaktní osobu konzultačních dnů paní Olgu Oharkovou, e-mail: olga.oharkova@mmr.cz, tel.: 224 86 4717.
Účast na konzultačních dnech je zcela dobrovolná; závisí na potřebě informací týkajících se výše uvedených okruhů a je bezplatná, není třeba se předem registrovat či objednávat. Podněty týkající se programu konzultačních dnů zasílejte, prosím, na paní Olgu Oharkovou,
e-mailová adresa: olga.oharkova@mmr.cz.
--------------------------------------------------------
x) změna programu vyhrazena

Kategorie:

Články