Jste zde: Úvodní strana > Územní a bytová politika > Bytová politika > Informace a aktuality > Konzultační den MMR k bytové ...

Konzultační den MMR k bytové problematice dne 3. října 2017

19.09.2017: V jednacím sále Akademie veřejného investování Ministerstva pro místní rozvoj (bývalé Černé divadlo), Pařížská ul. č. 4, Praha 1, se uskuteční v úterý 3. října 2017 od 10.00 hodin pravidelný Konzultační den Ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice. Předpokládaná doba trvání je do 12.00 hod.
Ministerstvo pro místní rozvoj pořádá tyto bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko
- poradenskou činnost zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace a orgány a občany. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek. 
Programx):
  1. Přehled aktivních programů Státního fondu rozvoje bydlení na podporu bydlení
    – Mgr. Marie Lukáčová, zástupce SFRB.
  2. Informace o předpokladech k vyhlášení výzvy v rámci Programu podpory bydlení
    na r. 2018 – Ing. Hana Pejpalová, vedoucí oddělení podpory bydlení odboru politiky bydlení MMR.
  3. Odpovědi na právní dotazy (např. k nájmu bytu a nebytových prostor; k právní úpravě plnění služeb spojených s užíváním bytu; k opravám a údržbě bytu a k dalším otázkám týkajícím se bydlení) – JUDr. Pavla Schödelbauerová, vedoucí právního oddělení odboru politiky bydlení MMR.
 
Dopravní spojení: nejlépe tramvají č. 2, 17 a 18 – zastávka Staroměstská, případně metro trasa A (stanice Staroměstská) nebo trasa B (stanice Můstek). Také je vhodné dopravní spojení autobusem č. 194 – zastávka Staroměstské náměstí.
Pro veřejnost je do Akademie veřejného investování (AVI) zřízen také bezbariérový přístup Pařížskou ulicí č. 6. Pro případ takového přístupu je nutné předem upozornit kontaktní osobu konzultačních dnů paní Olgu Oharkovou, e-mail: olga.oharkova@mmr.cz, tel.: 224 86 4717.
Účast na konzultačních dnech je zcela dobrovolná; závisí na potřebě informací týkajících se výše uvedených okruhů a je bezplatná, není třeba se předem registrovat či objednávat. Podněty týkající se programu konzultačních dnů zasílejte, prosím, na paní Olgu Oharkovou,
e-mailová adresa: olga.oharkova@mmr.cz.
--------------------------------------------------------
x) změna programu vyhrazena

Kategorie:

Články