Jste zde: Úvodní strana > ... > Územní a bytová politika > Bytová politika > Informace a aktuality > Archiv > Konzultační dny k bytové problematice v ...

Konzultační dny k bytové problematice v roce 2014

13.12.2013: Ministerstvo pro místní rozvoj na základě dosavadních zkušeností nadále pořádá bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko-poradenskou činnost, a to zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace a orgány i občany. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu, včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.
Časový plán konzultačních dnů k problematice bydlení na rok 2014
 
Termíny:
  •                      4. únor 2014
  •                      3. červen 2014
  •                      7. říjen 2014
  •                      2. prosinec 2014
 
Témata, na která budou v úvodní části konzultační dny zaměřeny, budou operativně reagovat na plnění opatření ze schválených záměrů vlády v bytové politice a na připravované právní úpravy v oblasti bydlení.
 
Další část konzultačních dnů bude věnována odpovědím na dotazy a výměně zkušeností vlastníků a správců bytového fondu, ať již jsou to obce, bytové podniky, příspěvkové organizace, realitní kanceláře nebo jiné obstaravatelské firmy. Počítáme s tím, že nejpozději tři dny před konáním bude na webové stránce Ministerstva pro místní rozvoj ČR (Územní a bytová politika/ Bytová politika/ Informace a aktuality) k dispozici program příslušného konzultačního dne.
 
Konzultační dny se budou konat v budově Ministerstva pro místní rozvoj v Praze 1, a to:
 
ve velkém sále Divadla IMAGE
v přízemí vchod z ulice Pařížské č. 4 od 10.00 hod. do 12.00 hod.
 
Dopravní spojení nejlépe tramvají č. 17 – stanice Právnická fakulta nebo Staroměstská, tramvají č. 18 – stanice Staroměstská. Použití metra trasy A (stanice Staroměstská nebo Můstek) nebo trasy B (stanice Můstek).
 
Účast na těchto konzultačních dnech je zcela dobrovolná, závisí na potřebě informací týkajících se výše uvedených okruhů a je bezplatná.
 
Podněty týkající se programu konzultačních dnů zasílejte, prosím, na paní Olgu Oharkovou; e-mailová adresa: Olga.Oharkova@mmr.cz.