Jste zde: Úvodní strana > ... > Územní a bytová politika > Bytová politika > Informace a aktuality > Archiv > Konzultační den MMR k bytové ...

Konzultační den MMR k bytové problematice proběhne 5. dubna 2016

30.03.2016: V Malém sále Městské knihovny v Praze, (Mariánském náměstí 1, Praha 1), se uskuteční v úterý 5. dubna 2016 od 10.00 hodin konzultační den Ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice. Předpokládaná doba trvání je do 12.00 hod.
Ministerstvo pro místní rozvoj pořádá tyto bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko - poradenskou činnost zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace a orgány a občany. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.Programx):
 1. Aktuality k finanční a informační podpoře Státního fondu rozvoje bydlení v roce 2016 – Mgr. Marie Lukáčová, zástupce SFRB.
 2. Informace k zákonu o službách č. 67/2013 Sb. – JUDr. Pavla Schödelbauerová,
  Mgr. Hana Klímová, zástupci právního oddělení odboru politiky bydlení MMR.
 3. Aktuální otázky k bytovému spoluvlastnictví – JUDr. Pavla Schödelbauerová, zástupce právního oddělení odboru politiky bydlení MMR.
 4. Aktuální informace k vyhlášce č. 269/2015 Sb., o rozúčtování nákladů na vytápění
  a společnou přípravu teplé vody pro dům –
  JUDr. Pavla Schödelbauerová,
  Ing. Miroslav Moravec, zástupci právního oddělení odboru politiky bydlení MMR.
 5. Případné odpovědi na právní dotazy – JUDr. Pavla Schödelbauerová, zástupce právního oddělení odboru politiky bydlení MMR.
Upozorňujeme na změnu místa konání konzultačních dnů k bytové problematice. Vzhledem k rekonstrukci prostoru Divadla Image (Černého divadla) v Pařížské ulici č. 4, Praha 1 se budou konzultační dny konat od
podzimu 2014 do odvolání v prostorách 

Malého sálu Městské knihovny v Praze, 
Mariánské náměstí č. 1, Praha 1.

Dopravní spojení: nejlépe tramvají č. 17 – stanice Staroměstská, tramvají č. 18 – stanice Staroměstská. Lze použít i metro trasa A (stanice Staroměstská) nebo trasa B (stanice Můstek).
Účast na těchto konzultačních dnech je zcela dobrovolná; závisí na potřebě informací týkajících se výše uvedených okruhů a je bezplatná, není třeba se předem registrovat či objednávat.

Podněty týkající se programu konzultačních dnů zasílejte, prosím, na paní Olgu Oharkovou, e-mailová adresa: olga.oharkova@mmr.cz .
 
---------------------------------------------------------
x) změna programu vyhrazena

Kategorie:

Aktuality