Jste zde: Úvodní strana > ... > Územní a bytová politika > Bytová politika > Informace a aktuality > Archiv > Konzultační dny k problematice bydlení v ...

Konzultační dny k problematice bydlení v roce 2015

19.12.2014: Ministerstvo pro místní rozvoj na základě dosavadních zkušeností nadále pořádá bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko-poradenskou činnost, a to zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace a orgány i občany. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu, včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.
Časový plán konzultačních dnů k problematice bydlení na rok 2015:
 


Termíny: 
  • 3. únor 2015
  • červen 2015
  • říjen 2015
  • prosinec 2015.
Konkrétní termíny připadající na červen, říjen a prosinec 2015 budou uveřejněny na webových stránkách MMR v průběhu roku 2015.
 
Témata, na která budou v úvodní části konzultační dny zaměřeny, budou operativně reagovat na plnění opatření ze schválených záměrů vlády v bytové politice a na připravované právní úpravy v oblasti bydlení.
 
Další část konzultačních dnů bude věnována odpovědím na dotazy a výměně zkušeností vlastníků a správců bytového fondu. Počítáme s tím, že nejpozději tři dny před konáním bude na webové stránce Ministerstva pro místní rozvoj (Územní a bytová politika/ Bytová politika/ Informace a aktuality) k dispozici program příslušného konzultačního dne.


Upozorňujeme na změnu místa konání konzultačních dnů k bytové problematice. Vzhledem k rekonstrukci prostoru Divadla Image (Černého divadla) v Pařížské ulici č. 4, Praha 1 se budou konzultační dny konat od
podzimu 2014 do odvolání v prostorách 

Malého sálu Městské knihovny v Praze, 
Mariánské náměstí č. 1, Praha 1.

Dopravní spojení: nejlépe tramvají č. 17 – stanice Staroměstská, tramvají č. 18 – stanice Staroměstská. Lze použít i metro trasa A (stanice Staroměstská) nebo trasa B (stanice Můstek).

Účast na těchto konzultačních dnech je zcela dobrovolná; závisí na potřebě informací týkajících se výše uvedených okruhů a je bezplatná, není třeba se předem registrovat či objednávat.

Podněty týkající se programu konzultačních dnů zasílejte, prosím, na paní Olgu Oharkovou, e-mailová adresa: olga.oharkova@mmr.cz .
 
---------------------------------------------------------
x) změna programu vyhrazena

Kategorie:

Aktuality