Jste zde: Úvodní strana > ... > Územní a bytová politika > Bytová politika > Informace a aktuality > Archiv > Konzultační dny k problematice bydlení v ...

Konzultační dny k problematice bydlení v roce 2017

17.01.2017: Ministerstvo pro místní rozvoj na základě dosavadních zkušeností nadále pořádá bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko-poradenskou činnost, a to zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace a orgány i občany. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu, včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.

Časový plán konzultačních dnů k problematice bydlení na rok 2017:
 
Termíny:
  • 7. února 2017
  • 13. června 2017
  • 3. října 2017
  • 5. prosince 2017 
Konzultační dny MMR k bytové problematice se uskuteční:
 
v budově MMR v jednacím sále AVI
(prostory bývalého Černého divadla)
vchod z ulice Pařížské č. 4
od 10.00 hod. do 12.00 hod.
 
Témata, na která budou v úvodní části konzultační dny zaměřeny, budou operativně reagovat na plnění opatření ze schválených záměrů vlády v bytové politice a na připravované právní úpravy v oblasti bydlení.
 
Další část konzultačních dnů bude věnována odpovědím na dotazy a výměně zkušeností vlastníků a správců bytového fondu. Počítáme s tím, že nejpozději tři dny před konáním akce bude na webové stránce Ministerstva pro místní rozvoj (Územní a bytová politika/Bytová politika/Informace a aktuality) k dispozici program příslušného konzultačního dne.
 
Pro veřejnost je do AVI zřízen také bezbariérový přístup Pařížskou ulicí č. 6. Pro případ takového přístupu je nutné předem upozornit kontaktní osobu konzultačních dnů paní
Olgu Oharkovou, e-mail: olga.oharkova@mmr.cz, tel.: 224 86 4717.
 
Dopravní spojení: nejlépe tramvají č. 2, 17 a 18 – zastávka Staroměstská, případně metro trasa A (stanice Staroměstská) nebo trasa B (stanice Můstek). Také je vhodné dopravní spojení autobusem č. 194 – zastávka Staroměstské náměstí.
 
Účast na těchto konzultačních dnech je zcela dobrovolná, závisí na potřebě informací týkajících se výše uvedených okruhů a je bezplatná.
 
Podněty týkající se programu konzultačních dnů zasílejte, prosím, na paní Olgu Oharkovou,
e-mail: olga.oharkova@mmr.cz.
 

Kategorie:

Články