Jste zde: Úvodní strana > ... > Územní a bytová politika > Bytová politika > Informace a aktuality > Archiv > Konzultační dny k problematice bydlení v ...

Konzultační dny k problematice bydlení v roce 2015

13.11.2015: Ministerstvo pro místní rozvoj nadále pořádá bezplatné konzultační dny zaměřené na metodicko-poradenskou činnost, a to zejména pro obce jako vlastníky bytového fondu, městské a krajské úřady, další organizace a orgány i občany. Konzultační dny se průřezově týkají problematiky bydlení, správy a provozu bytového fondu, včetně nájmu bytů a nebytových prostor, vlastnictví bytů a souvisejících právních otázek.
UPOZORNĚNÍ: Konzultační den s datem 1. prosince 2015 zrušen bez náhrady.
Děkujeme za pochopení.

Časový plán konzultačních dnů k problematice bydlení na 2. pololetí roku 2015:


Termíny: 6. říjen a 1. prosinec 2015.

Témata, na která budou v úvodní části konzultační dny zaměřeny, budou operativně reagovat na plnění opatření ze schválených záměrů vlády v bytové politice a na připravované právní úpravy v oblasti bydlení.
 
Další část konzultačních dnů bude věnována odpovědím na dotazy a výměně zkušeností vlastníků a správců bytového fondu. Počítáme s tím, že nejpozději tři dny před konáním bude na webové stránce Ministerstva pro místní rozvoj (Územní a bytová politika/ Bytová politika/ Informace a aktuality) k dispozici program příslušného konzultačního dne.
 
Konzultační dny se budou konat v budově Městské knihovny v Praze, Mariánské nám. 1,
Praha 1, a to:
 
v malém sále v suterénu
vchod z Mariánského náměstí č. 1
od 10.00 hod. do 12.00 hod.
 
Dopravní spojení: nejlépe tramvají č. 17 – stanice Staroměstská, tramvají č. 18 – stanice Staroměstská. Lze použít i metro trasa A (stanice Staroměstská) nebo trasa B (stanice Můstek).
 
Účast na konzultačních dnech je zcela dobrovolná, závisí na potřebě informací týkajících se výše uvedených okruhů a je bezplatná.
 
Podněty týkající se programu konzultačních dnů zasílejte, prosím, na paní Olgu Oharkovou;
e-mailová adresa: olga.oharkova@mmr.cz.

Kategorie:

Články