Jste zde: Úvodní strana > Regionální politika a cestovní ruch > Pohřebnictví > Kvalifikace hrobníka a stavitele hrobek

Kvalifikace hrobníka a stavitele hrobek

 
Neustálé zvyšování kvalifikace a ověřování odborné způsobilosti dnes není jen záležitostí vysoce prestižních povolání a řemesel. Vzdělávání, profesionalizace a specializace jsou prostě požadavkem naší současné společnosti.

Níže je zveřejněn chronologický seznam jmen hrobníků a stavitelů hrobek, kteří se mohou prokázat osvědčením o získání příslušné profesní kvalifikace, s doplněním místa možného působiště, tj. veřejného pohřebiště, na kterém v době zkoušky plánovali, že by mohli pracovat nebo už někdy pracovali.


Seznam kvalifikovaných hrobníků s jejich působištěm ke dni 28. dubna 2016:
 
1.
Mgr. Ing. Jiří Svoboda
webmaster pohrebiste.cz
2.
Radek Churaň
Čkyně a okolí
3.
Radek Vejtasa
Čkyně a okolí
4.
Jiří Steigr
Poděbrady a okolí
5.
Ladislav Dopater
Sadská a okolí
6.
František Jirásek
Jirkov
7.
Petr Tazbírek
Valašské Meziříčí
8.
Pavel Rücker
Valašské Meziříčí
9.
Martin Kytka
Valašské Meziříčí
10.
Evžen Malý
Jilemnice
11.
František Hladík
Velké Popovice a okolí
12.
Ondřej Vobr
Jindřichův Hradec a okolí
13.
Jaroslav Vobr
Jindřichův Hradec a okolí
14.
Tomáš Boček
Jičín a okolí
15.
Veronika Stejskalová
Říčany a okolí
16.
Mgr. Jaroslav Šejvl
Třebotov, Praha-západ
17.
Štěpán Hamala
Liptál a okolí
18.
Vilibald Thomas
Šilheřovice a okolí
19.
Marek Kakrda
Pardubice
20.
Hana Bíbová
Sokolov
21.
Valérie Bíbová
Sokolov
22.
Luděk Vašmucius
Sokolov
23.
Petr Havel
Sokolov
24.
Karel Bílek
Sokolov
25.
Patrik Hána
Sokolov
 
26.
Ivana Peroutková
Chomutov
 
27.
Jiří Drnovec
Sokolov
 
28.
Pavel Makový
Prostějov
 
29.
Erik Dostál
Prostejov
 
30.
Jiří Jozífek
Prostějov
 
31.
Zdeněk Majer
Prostějov
 
32.
Pavel Herák
Windsor, Ontario, Canada
 
33.
Tomáš Hrudka
Bratislava
 
34.
Pavol Bereš
Bratislava
 
35.
Václav Sejk
Kácov
 
36.
Martin Gaži
Sokolov
 
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
95.
96.
97.
98.
99.
100.
101.
102.
103.
104.
105.
106.
107.
108.
109.
110.





 
Vít Makovec
Ludwik Minkiewicz
Bc. Jan Dobšíček
Jaroslav Šolc     
Lukáš Holejšovský
Vít Hrnčíř
Daniel  Pokorný
Jan Zmítko
Ladislav Kopal
Jan Kopal
Ladislav Kopal
Eva Šimanová
Vít Hrnčíř
Daniel Pokorný
Lukáš Holejšovský
Miroslav Marek  
Jindřich Havelka
Miroslav Schoř
František Zoul
Lukáš Rozum
Josef Šimonek
Vasyl Byrak
Petr Černický
Petr Diviš
Milan Doležal
Miloš Formánek
František Jaroš
Jan Karel Nešpor
Jiří Pech
Jiří Pokorný
Lenka Skřivánková
Josef Škramlík
Bc. Martin Urbanovský
Jiří Kolka
Michal Hejda
Jiří Bursa
Petr Jachek
Lukáš Krištof
Jan Mynář
Ing. Martin Voráček
Jaroslav Jonák
Miroslav Nosek
Marek Jaroušek
Martin Kodým
Tomáš Válek
Michal Bárta
Libor Vrtáček
Jindřich Jasan
Bohumír Jahoda
Richard Vevera
Zdeněk Smejkal
Josef Zmrzlík
Vlastimil Lysák
Zbyněk Fiala
Luboš Bednařík
Jaroslav Kříž
Běla Májová
Michal Šerpán
Milan Pešička
Josef Šimek
František Saňák
Hybnek Zakl
Martin Panský
Jana Jolana Rožková
Jan Vondrášek
Rudolf Morávek
Kamil Lhoták
Tomáš Hofer
Norman Černý
Radim Pokorný
Filip Štojdl
Petr Nový
Jiří Novák
David Mašek
Pavel Navrátil
Jíčín
Polsko
Pardubice
Pardubice
Louny
Louny
Louny
Hradec Králové
Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
Jablonec nad Nisou
Liberec
Dobroměřice
Dobroměřice
Koštice nad Ohří
Nový Bydžov
Praha
Praha
Olbramovice (Benešov)
Praha
Tišice-Chrást
Praha
Jílové u Prahy
Sadská
Libušín
Nymburk
Hostivice
Bělá pod Bezdězem
Nové Dvory
Příbram
Jílové u Prahy
Jankov
Kolín
Praha
Karlovy Vary
Praha
Jindřichův Hradec
Jindřichův Hradec
Praha
Vejprty
Hořovice
Stráž nad Nisou
Třebotov
Třebotov
Valašské Klobouky
Hradec Králové
Holice
Světlá nad Sázavou
Polná
Jihlava
Okříšky
Frýdlant v Čechách
Valašské Klobouky
Valašské Klobouky
Praha
Zduchovice
Praha
Řevnov
Kladno
Vojkov
Valašské Klobouky
Hořice
Havlíčkův Brod
Babice nad Svitavou
Praha
Praha
Praha
Praha
Olomouc
Uhříněves
Písek
Písek
Mýto
Rakovník a okolí
Kolín a okolí
 

 

Seznam kvalifikovaných stavitelů podzemních hrobek s jejich působištěm ke dni 28. dubna 2016:

 

1.
Mgr. Jaroslav Šejvl
Třebotov, Praha-západ
2.
Radek Churaň
Čkyně a okolí
3.
4.
5.
Veronika Stejskalová
David Mašek
Pavel Navrátil 
Říčany a okolí
Rakovník a okolí
Kolín a okolí


Fotoreportáže z vybraných zkoušek hrobníků najdete zde.