Jste zde: Úvodní strana > Regionální politika a cestovní ruch > Cestovní ruch > Informace a aktuality > Zimní sezóna 2013/2014 na českých horách

Zimní sezóna 2013/2014 na českých horách

08.11.2013: Dne 6.11.2013 se v pražském hotelu Yasmin uskutečnila tisková konference Asociace lanové dopravy České republiky, Ministerstva pro místní rozvoj a České centrály cestovního ruchu - CzechTourism - k zahájení zimní sezóny 2013/2014 na českých horách.
Prezident asociace Jakub Juračka představil plánované novinky a projekty. Mezi nimi je i Český systém kvality služeb, který je realizován Ministerstvem pro místní rozvoj ČR.

Koordinátorka kvality a certifikace Českého systému kvality služeb Hana Balochová na tiskové konferenci informovala o zahájení pilotního programu, jehož se účastní 13 organizací z řad partnerských asociací, z toho 4 organizace jsou právě lyžařské areály, členové Asociace lanové dopravy.

"V současné době je již systém otevřen pro všechny organizace, které chtějí zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb. Jsme rádi, že Asociace lanové dopravy klade velký důraz na splnění očekávání zákazníků. Věřím, že i nadále budeme pokračovat v dobré spolupráci a půjdeme společně cestou kvality. Ta vede přes Český systém kvality služeb", dodala Hana Balochová.

Tisková zpráva z konference je k dispozici zde: www.aldr.cz    

Fotogalerii z konference naleznete v tomto odkazu    .