Jste zde: Úvodní strana > Regionální politika a cestovní ruch > Cestovní ruch > Informace a aktuality > 20. ročník mezinárodního veletrhu ...

20. ročník mezinárodního veletrhu průmyslu cestovního ruchu GO a 19. ročník mezinárodního veletrhu t

22.12.2009: Ministr pro místní rozvoj Ing. Rostislav Vondruška převzal záštitu nad mezinárodními veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour 2010.
Dny pro odborníky: 14. – 15. 1. 2010
Dny pro veřejnost: 15. (od 14,00 hodin) – 17. 1. 2010
 
Regiontour 2010 nabídne mnoho způsobů jak trávit dovolenou a volný čas v tuzemských regionech. Vedle regionů budou mít mezi expozicemi velké zastoupení přímí poskytovatelé ubytovacích a dalších služeb a incomingové agentury. Novinkou veletrhu Regiontour je produktové členění s cílem snadnější orientace návštěvníka - expozice s nabídkou např. cykloturistiky, lázní, golfu a dalších produktů cestovního ruchu budou mít speciální označení, díky kterému si je snadno najde jejich cílová skupina.
 
Veletrh průmyslu cestovního ruchu GO 2010 nabídne přehlídku aktuálních nabídek pro nadcházející turistickou sezónu a doprovodný program s prezentacemi zahraničních destinací.
 
Ministerstvo pro místní rozvoj se podílí na odborném doprovodném programu a bude se prostřednictvím zástupců ministerstva prezentovat v rámci expozice agentury CzechTourism po celou dobu veletrhu.
 
Podrobnější informace ohledně doprovodného programu naleznete na internetové adrese: http://www.bvv.cz/regiontour