Jste zde: Úvodní strana > ... > Ministerstvo pro místní rozvoj > Ministerstvo > Pro média > Tiskové zprávy > 2017 > Den otevřených dveří Ministerstva pro ...

Den otevřených dveří Ministerstva pro místní rozvoj již za měsíc

28.08.2017: Chcete se dozvědět více o Ministerstvu pro místní rozvoj, o jeho práci, nebo jen poznat pozoruhodné prostory hlavní budovy, která se nachází v historickém centru Prahy na Staroměstském náměstí? Navštivte Den otevřených dveří Ministerstva pro místní rozvoj, který se koná přesně za měsíc.
V půl desáté dopoledne přivítá první návštěvníky ve foyeru ministerstva a pozve dál ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Zájemci si budou moci prohlédnout ve skupinkách s průvodcem budovu ministerstva v rámci komentovaných prohlídek, které se budou konat zhruba každých 30 minut.
 
Prohlídková trasa zahrne foyer budovy, jednací prostory ministerstva - velkou zasedací místnost, sekretariát a salonek ministryně a Akademii veřejného investování. Součástí prohlídky budou zajímavosti z práce a historie ministerstva, ochutnávky českých krajových specialit, vystoupení tanečních a pěveckých skupin.
 
Pro zájemce o práci ministerstva a například i o dotační programy pomáhající rozvoji regionů budou k dispozici informační a propagační materiály.
 
Den otevřených dveří na MMR ČR se koná u příležitosti Dne české státnosti 28. září 2017 v budově ministerstva na Staroměstském náměstí 6 v Praze od 9:30 do 16 hodin.


               
                
 

Kategorie:

Články