Jste zde: Úvodní strana > ... > Ministerstvo pro místní rozvoj > Ministerstvo > Pro média > Tiskové zprávy > 2016 > V AVI proběhl první seminář pro žadatele ...

V AVI proběhl první seminář pro žadatele o dotace z programů MMR

09.11.2016: Akademie veřejného investování, která vznikla rekonstrukcí nebytových prostor Ministerstva pro místní rozvoj, dnes hostila první z řady seminářů po žadatele o dotace z národních programů pro rok 2017 zaměřených především na podporu venkova.
Stovka účastníků semináře se dnes sešla v Akademii veřejného investování se zájmem o národní dotační programy Ministerstva pro místní rozvoj, které vyhlásilo v minulých týden výzvy na podávání žádostí. Žadatelé byli seznámeni zaměstnanci ministerstva s podrobnostmi poměrně široké nabídky dotačních programů MMR, s podmínkami spojenými s žádostmi, a zároveň bylo odpovídáno na dotazy přítomných účastníků. Nejvíce jich směřovalo na dotační titul věnovaný obnově místních komunikací a program Demolic, který spustilo ministerstvo minulý rok.
 
 
Následující semináře:
 
Olomouc, 10. Listopadu 2016
BEA centrum Olomouc, tř. Kosmonautů 1288/1

Ústí nad Labem, 22. listopadu 2016
Krajský úřad Ústeckého kraje, Velká Hradební 3118/48, 2. patro, sál č. 208

V případě zájmu se prosím registrujte na http://www.dotaceeu.cz/cs/uzemni-dimenze/kalendar-akci prostřednictvím konkrétní akce v kalendáři. Z kapacitních důvodů rezervovaných místností je maximální počet 100 účastníků na každý seminář. Semináře se tedy zúčastní prvních 100 zaregistrovaných zájemců.
 
Více informací zde         


Kontakt pro média:
Ing. Veronika Vároši
Ředitelka oboru komunikace MMR
+420 734 360 704,  e-mail: veronika.varosi@mmr.cz