Jste zde: Úvodní strana > ... > Ministerstvo pro místní rozvoj > Ministerstvo > Pro média > Tiskové zprávy > 2014 > Ministryně Karla Šlechtová jmenovala ...

Ministryně Karla Šlechtová jmenovala náměstka sekce evropských programů

08.12.2014: Sekce evropských programů Ministerstva pro místní rozvoj má od 8. prosince nového náměstka.
Mgr. Zdeněk Semorád v předchozích letech působil například jako ředitel úřadu Regionální rady Severovýchod nebo jako vedoucí odboru rozvoje a strategie statutárního města Pardubice, kde do června letošního roku vedl i kancelář primátora. 
 
„Věřím, že v osobě Mgr. Zdeňka Semoráda získalo ministerstvo do svého týmu dalšího profesionálně zdatného zaměstnance. Pan magistr Semorád má dlouhodobé zkušenosti s řízením programů a i proto se domnívám, že kvalitativně velmi posílí celou sekci evropských programů,“ dodala k dnešnímu jmenování ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.
 
Hlavní agendou nového náměstka ministryně bude především řízení operačních programů. Za období 2007 – 2013 půjde o Integrovaný operační program, Operační program Technická pomoc a také přeshraniční programy. V novém období 2014 – 2020 bude mít Mgr. Zdeněk Semorád na starosti Integrovaný regionální operační program, Operační program Technická pomoc a programy v rámci Evropské územní spolupráce.
 
Mgr. Zdeněk Semorád 8. prosince 2014 nastupuje po náměstkovi Marku Kupsovi, který byl dočasně pověřen zastupováním ve funkci náměstka pro evropské programy.

Mediální galerie