Jste zde: Úvodní strana > ... > Ministerstvo pro místní rozvoj > Ministerstvo > Pro média > Tiskové zprávy > 2009 > Den malých obcí navštívil ministr ...

Den malých obcí navštívil ministr Rostislav Vondruška

10.11.2009: Ministr pro místní rozvoj Rostislav Vondruška dnes navštívil setkání starostů venkovských obcí, kteří se sešli s představiteli ústředních orgánů státní správy. Ministr na setkání informoval starosty především o dotačních titulech EU, které jsou často pro obce děleny podle počtu obyvatel a které mohou starostové využít.
„Naše ministerstvo připravilo pro starosty publikaci, která detailně popisuje jednotlivé dotační tituly pro obce podle počtu obyvatel. Každý starosta v ní může najít tituly, které pro svou obec může využít,“ uvedl ministr Vondruška.

Obsah publikace s dotačními tituly pro obce naleznete zde.

Dny malých obcí organizuje časopis OBEC a finance ve spolupráci se Svazem měst a obcí, Sdružením místních samospráv a Spolkem pro obnovu venkova. Pavel Rakouš, ředitel Odboru bytové politiky MMR bude na setkání informovat účastníky setkání o aktuálních otázkách bytové politiky na téma sociální byty. Podrobnější informace naleznete na webových stránkách Dne malých obcí    .


Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Tiskové oddělení
Staroměstské nám. 6
110 15 Praha 1
Tel.: +420 224 861 126
E-mail: tiskove@mmr.cz
Web: http://www.mmr.cz/

Soubory ke stažení