Jste zde: Úvodní strana > ... > Ministerstvo pro místní rozvoj > Ministerstvo > Pro média > Tiskové zprávy > 2008 > Ministerstvo pro místní rozvoj zdárně ...

Ministerstvo pro místní rozvoj zdárně dokončuje přípravy na české předsednictví

16.01.2009: Předsednictví ČR v Radě EU během první poloviny roku 2009 je velmi očekávanou a prestižní událostí. Na ministerstvu pro místní rozvoj krátce před jeho zahájením vrcholí přípravy, které spočívají nejen v organizaci velké řady mezinárodních akcí, ale také v aktivní vizuální prezentaci našeho předsednictví.

Od prvního dne roku 2009 se ministerstvo pro místní rozvoj „oblékne" do jednotného vizuálního stylu českého předsednictví, jehož mottem je „Evropa bez bariér". Nad vchodem do centrální budovy na Staroměstském náměstí bude vyvěšen banner s logem předsednictví. Uvnitř budovy budou umístěny vertikální i horizontální poutače, vlaječky a ve vstupní hale budou k dispozici informativní a propagační materiály předsednictví. MMR na první polovinu roku 2009 též připravuje nový potisk oficiálních dokumentů - desky, hlavičkové papíry a další drobné reklamní  předměty.

Publicita se odrazí také na webových stránkách, kde již jsou umístěny bannery českého předsednictví. V sekci „České předsednictví Radě EU" přibudou nové aktuální informace, současné priority MMR, kalendář akcí pořádaných ministerstvem, seznam akcí s možností akreditace novinářů, kontakty na tým MMR zajišťující CZ PRES a další.

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Samostatné oddělení komunikace MMR ČR
Staroměstské náměstí 6
110 15 Praha 1
Tel.: +420 224 861 126
E-mail: tiskove@mmr.cz
Web: http://www.mmr.cz/