Jste zde: Úvodní strana > ... > Ministerstvo pro místní rozvoj > Ministerstvo > Pro média > Tiskové zprávy > 2007 > Konference Hypotéka 2007

Konference Hypotéka 2007

13.01.2009: Ve dnech 5. a 6. prosince 2007 se v Praze koná konference „Hypotéka 2007 aneb Trendy, inovace a výzvy českého hypotečního trhu“. Ministerstvo pro místní rozvoj, které má ve své kompetenci problematiku bydlení, zde bude zastupovat ředitelka odboru bytové politiky Daniela Grabmüllerová s příspěvkem na téma „Bytová politika a rezidenční trh“.

Konference Hypotéka 2007 má za cíl svést dohromady všechny hráče českého hypotečního trhu, tj. především bankéře, brokery a developery, ale také zástupce realitních agentur, poradenských firem, IT a právních společností. Své příspěvky zde přednesou zástupci Ministerstva pro místní rozvoj ČR, Ministerstva financí ČR, představitelé z českých i zahraničních bank, developerů, realitních kanceláří a dalších zainteresovaných organizací. Setkání bude jedinečnou příležitostí pro výměnu názorů, příkladů z praxe, analýz a pro diskuse na vrcholové úrovni.

Konference se koná v hotelu Yasmin (Politických vězňů 12, Praha 1), pořadatelem je společnost SmithNovak, s.r.o.

Další informace najdete na webové stránce www.smithnovak.com     pod odkazem Konference.

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Odbor komunikace MMR ČR
Staroměstské nám. 6
110 15 Praha 1
Tel.: +420 224 861 126
E-mail: tiskove@mmr.cz
Web: www.mmr.cz