Jste zde: Úvodní strana > ... > Ministerstvo pro místní rozvoj > Ministerstvo > Pro média > Tiskové zprávy > 2004 > Půjčky na bydlení mladých budou spuštěny ...

Půjčky na bydlení mladých budou spuštěny 9.12.

06.01.2009: Zítra, 8. prosince 2004, bude ve Sbírce zákonů publikováno nařízení vlády schvalující poskytování půjček na bydlení mladých. Uveřejněním ve Sbírce zákonů vstupuje nařízení v platnost a Státní fond rozvoje bydlení tak začne počínaje 9. prosincem 2004 přijímat žádosti o tyto půjčky.Do konce letošního roku má SFRB na poskytování půjček k dispozici 400 milionů korun.

Formuláře žádostí o poskytnutí půjček na bydlení mladých jsou již týden k dispozici v elektronické podobě na internetových stránkách Ministerstva pro místní rozvoj (www.mmr.cz) a Státního fondu rozvoje bydlení (www.sfrb.cz    ), a k vyzvednutí v tištěné podobě v Informačním středisku MMR (Salvátorská 6) a na pobočkách SFRB v Praze (Dlouhá 13, Praha 1) a Olomouci (Dolní nám. 9).

Vyplněné žádosti o úvěr (včetně povinných příloh) mohou žadatelé zasílat poštou nebo osobně podávat na obou pobočkách Státního fondu rozvoje bydlení.

František Tlapák
mluvčí Ministerstva pro místní rozvoj


Podrobné informace včetně formuláře naleznete v článku Půjčky na bydlení mladých