Jste zde: Úvodní strana > STRATeduka

STRATeduka - vzdělávací kurz

STRATeduka je kombinovaný vzdělávací kurz zaměřený na rozvoj kompetencí v oblasti strategického plánování a řízení. Jeho smyslem je poskytnout celistvý vhled do strategické práce ve veřejné správě.

Strategické řízení se stalo v České republice běžnou součástí výkonu veřejné správy. Propracované strategické řízení je dnes klíčovým předpokladem dlouhodobé prosperity.

Připravili jsme pro vás kurz, díky kterému rozvinete své schopnosti strategicky myslet a budete vědět, jakými nástroji ve vaší praxi strategicky pracovat.

 

  • Jak strategicky plánovat rozvoj veřejného života?
 
  • Jak formulovat rozvojové priority?
 
  • Jak předcházet zásadním rizikům?
 
  • Jak efektivně implementovat strategická řešení?
 

V kurzu získáte ucelený přehled o tom, jak vám může strategické řízení pomoci v zodpovězení nejen výše uvedených otázek, a dozvíte se, jak se dále ve strategické práci rozvíjet.

Byly vyhlášené první běhy kurzu pro rok 2018, první začíná již 31.1. další o týden později 6.2. Bližší informace naleznete zde a přihlásit se na některý z termínů můžete zde.

VZHLEDEM K TECHNICKÝM PROBLÉMŮM V OBDOBÍ OD 29.1. DO 31.1.2018 NEFUNGOVAL SPRÁVNĚ REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ PRO OBA AKTUÁLNÍ BĚHY (3. A 4.) KURZU STRATEDUKA. POKUD JSTE SE REGISTROVALI V TOMTO OBDOBÍ, PROSÍM POROVEĎTE REGISTRACI JEŠTĚ JEDNOU NEBO NÁS KONTAKTUJTE PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU strateduka@mmr.cz NEBO NA TELEFONÍCH ČÍSLECH 224 861 324 NEBO 731 628 303. OMLOUVÁME SE ZA PŘÍPADNÉ KOMPLIKACE.
 

Připojené soubory