Jste zde: Úvodní strana > Projekty > Vybavení AVI II

Vybavení AVI II

08.03.2017: Projekt přímo navazuje na projekt financovaný z OPTP 2007-2013 - Vybavení akademie veřejného investování, který byl realizován v roce 2015. Nyní je projekt ve fázi udržitelnosti.
Zdůvodnění potřebnosti projektu:
Akademie veřejného investování vstoupila do pilotního provozu v září 2016. Ukončení pilotního provozu proběhlo na konci roku 2016 a od ledna 2017 je AVI v plném provozu. V rámci pilotního provozu jsou vyhodnocovány další potřeby, které při původním plánování nebyly zřejmé. Tyto potřeby se vztahují k dovybavení AVI nábytkem, ale i další video a IT technikou. Očekávaná změna spočívá v uspokojení potřeb organizátorů školících a nově i konferenčních akcí. Na základě dovybavení se rozšíří možnosti AVI o konání IT školení a videokonferencí, dojde k navýšení využitelnosti a tím i větší flexibilitě zasedacích místností.

Důležité je také zmínit, že Akademie veřejného investování plní předběžnou podmínku Dohody o Partnerství. Jak už bylo uvedeno v předchozím projektu, prostory AVI slouží a nadále budou sloužit jako konferenční a školící centrum až pro 200 osob s důrazem na minimálně 70% akcí, které přispívají k realizaci ESIF.

S ohledem na výše uvedené se bude Ministerstvo pro místní rozvoj na zajištění potřebného dovybavení AVI podílet 30 % celkové hodnoty projektu a to z důvodu využívání daných prostor i pro potřeby zaměstnanců MMR.

Cílová skupina:
Implementační struktura ESIF, zaměstnanci MMR

Předpokládaný termín realizace od: 1. 11. 2016

Předpokládaný termín realizace do: 31. 12. 2018

Celkové náklady projektu: 3 214 300 Kč