Jste zde: Úvodní strana > Aktuality > MMR již tento čtvrtek otevře dveře všem ...

MMR již tento čtvrtek otevře dveře všem návštěvníkům

26.09.2017: Chcete se dozvědět více o Ministerstvu pro místní rozvoj, poznat pozoruhodné prostory historické budovy, která se nachází v samém centru Prahy na Staroměstském náměstí? Navštivte Den otevřených dveří Ministerstva pro místní rozvoj, který se koná již tento čtvrtek.
V půl desáté dopoledne přivítá první návštěvníky ve foyeru ministerstva ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Zájemci si budou moci prohlédnout ve skupinkách s průvodcem budovu ministerstva v rámci komentovaných prohlídek, které se budou konat zhruba každých 30 minut.
 
Prohlídková trasa zahrne foyer budovy, jednací prostory ministerstva - velkou zasedací místnost, salonek ministryně a Akademii veřejného investování. Nahlédnout bude možno i do kanceláře ministryně. Součástí prohlídky budou zajímavosti z práce a historie ministerstva. Návštěvníci poznají i mnohé finalisty prestižní soutěže Vesnice roku. Připraveny jsou tak ochutnávky krajových specialit, vystoupení tanečních, hudebních a pěveckých skupin a mnoho dalšího.
 
Pro zájemce o dotační programy pomáhající rozvoji regionů budou k dispozici informační a propagační materiály.
 
Den otevřených dveří na MMR ČR se koná u příležitosti Dne české státnosti 28. září 2017 v budově ministerstva na Staroměstském náměstí 6 v Praze od 9:30 do 16 hodin. Po velmi úspěšném dubnovém dni otevřených dveří je to nyní teprve druhá příležitost vidět budovu bývalé pojišťovny uvnitř.
 

Při vstupu do budovy bude nutné se prokázat průkazem totožnosti.